Oda Nemlendiricisi Otomatik

OTOMATİK ODA NEMLENDİRİCİ

 
UltraWet Ruld Modeli.(küçük dev !)Boyut olarak küçük , kapasite olarak büyük bir nemlendirme cihazıdır . Hassas nem kontrolü sağlanmak istenen odalarda kullanılır. En küçük modeli 5-50m³ içindir.En büyük modeli 300m³ içindir.Bu cihaz elma depolarında kullanılamaz .Çalışma sıcaklığı max+1c°’dir.Çift nem çıkışı sayesinde  homojen nem dağılımı yapar. Bir dijital higrostat sayesinde, 10 adet Ruld modeli çalıştırılabilir. Ruld Modelinde drenaj sistemi şu an yoktur . Mühendislerimiz Drenaj sistemi için çalışmaktadır.Bir Büyük oda için birkaç cihaz kullanılabilir.Test odaları ve hassas nem kontrolü için kullanılır.
      Mantarhanelerin, İPEK BÖCEĞİ YETİŞTİRİCİLERİNİN ekonomik açıdan tercih ettiği  modeldir.Fiyatının ekonomik  , taşınabilir olması tercih sebebidir.İç haznesi kolay temizlenebilir. Üzerindeki yedek parçalar kolay değiştirilebilir.
 
     bU ÜRÜN KESİNLİKLE ÇİĞLENME YAPMAZ. ETRAFI ISLATMAZ

 

HİGROSTAT - NEM KONTROL

 

                     NEM KONTROL

          DİJİTAL HİGROSTAT

 Higrostat : Nemlendirme cihazını kontrol eden cihazdır . Nemi üretmek ve nemi kontrol etmek . Amatör uygulamalarda nemlendirme cihazını zaman saati ile konrol edilebilir . Ancak nemlendirme işi profesyonelce olacaksa ; mutlaka Higrostat kullanılmalıdır

 Nem ; kabukların kırılması için gereklidir. Oluşmuş civciler kabuk sertse yumurtadan çıkamaz . Nem , kabuk yapısını 10. günden itibaren %40 inceltir , %35 yumuşatır .

Bu cihaz : istenilen nem seviyesine gelince otomatik olarak nemlendirme makinasını kapatır. Nem düşünce tekrar açar.  

Firmamız Profesyönel Çözümler sunar.

Sensör dahil

  Fiyatı : 110 TL

HAZIR KUTULU 220V ÇIKIŞLI NEM KONTROL PANOSU

FİYATI :250TL

©2008 KUZTEK SOĞUTMA Webtasarım By Sitehazırla